YÖNETİM KURULUMUZDA GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU

Geçen haftalarda olağanüstü kongresini gerçekleştiren ve yönetim kurulundaki bazı değişikliklerle yola devam eden Hatayspor’umuzda yeni yönetimin komitelerdeki görev dağılımı belli oldu.

Prof. Dr. Mehmet Maden başkanlığında hedeflerine emin adımlarla ilerleyen bordo-beyazlı takımımızda Aydın Toksöz, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Vekili olurken İbrahim Ethem Sunar da Hukuk ve Sosyal İlişkilerden Sorumlu Başkan Vekili olarak belirlendi.

Takımımızın geleceğini güvence altına almak adına 7 komite (Sağlık Kurulu, Medya İletişim, Altyapı ve Futbol Okulu, Taraftar Tesis ve Stadyum, Transfer ve Futbolcu İlişkileri, Sosyal İlişkiler ve Tanıtım ile Reklam Pazarlama Spor Toto Yayıncı Kuruluş Passolig TFF ve Temsilcilikler) ile göreve başlayan yönetim kurulunda alanında uzman kişiler görev alıyor.

Kulübümüzün Medya ve İletişim Direktörlüğü görevine bir dönem Galatasaray medya sorumlusu olan Murat Bereket getirildi. Reklam Pazarlama Spor Toto Yayıncı Kuruluş Passolig TFF ve Temsilcilikler Komitesi’nde de Doç. Dr. Mustafa Özat, Ender Yardımcı ve Ethem Sunar görev aldı.

Transfer ve futbolcuların sorumluluğunda Rahmi Vardı ve Aydın Toksöz sportif direktör Gökhan Zan ve teknik direktör İlhan Palut ile birlikte koordineli olarak çalışmaya devam edecek.