Sağlık Raporu

Kulüp doktorumuz Ali Gök, sakatlığı devam eden oyuncularımız hakkında açıklamalarda bulundu. Doktor Gök’ün oyuncularımızla ilgili değerlendirmeleri şu şekilde:

Bakary Nimaga; “Nimaga’nın, kasık bölgesindeki zorlanma nedeniyle tedavisi devam ediyor. Tabii Nimaga takımdan ayrı şekilde salon çalışmalarına devam ediyor. Tedavisi tamamlandıktan sonra öyle tahmin ediyorum önümüzde ki hafta antrenmana çıkmasında bir sakınca olmayacaktır.

Sadio Diallo; “İstanbulspor maçının 2. yarısında sol kasığında oluşan zorlamadan dolayı oyundan alınan Diallo’nun tedavisi devam ediyor. Oyuncumuz bugün itibariyle düz koşulara başladı. Hafta sonu görev verilmesi halinde forma giymesinde bir sakınca yok”

Mirkan Aydın; “ 24.09.2018 günü yapılan antrenmanda sağ bacak, üst iç adelesinde zorlama hisseden oyuncumuzun MR’ı çekilecek. MR’dan çıkan sonuca göre tedavi sürecini belirleyeceğiz.”

Mehmet Tosun; “ Sezon başında bel fıtığı ameliyatı olan Tosun rehabilitasyon sürecini tamamladı ve saha çalışmalarına başladı. Yükleme döneminde bir sorunla karşılaşılmazsa takım çalışmalarına birkaç hafta içerisinde katılacaktır.”

Abdou Karim; “Oyuncumuz Karim’in sağ kasığında bir yaralanma ve kalçasında zorlama meydana geldi. Tedavi sürecini tamamladık. Salon ve saha çalışmalarına başladı.”