Mehmet Altıparmak’tan Genel Değerlendirmeler

Mehmet Altıparmak’tan Genel Değerlendirmeler

Teknik direktörümüz Mehmet Altıparmak, ligin 25.haftasında, deplasmanda oynayacağımız Adana Demirspor maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Mehmet Altıparmak; “Göreve geldiğimizden beri iki hafta geçti ve ne mutlu bize altı puan alarak moralimizi yükselttik, hem de ligin kaderini belirleyecek maçlar öncesi güven tazeledik. Cumartesi günü Adana Demirspor’la çok önemli bir maç oynayacağız.

“ Amacımız her zaman olduğu gibi tek hedefimiz olan galip gelmek.”

Rakibimizin isteklerini, konumunu çok iyi biliyoruz ve hala analiz etmeye devam ediyoruz. Tek hedefimiz şampiyon olmaktır, içerde ve dışarda kazanmaya oynuyoruz. Oyun anlayışımızdan asla ödün vermeyeceğiz.

“Lider gibi oynayacağız”

Umarım Adana’dan üç puanla dönerek rakiplerimizle olan puan farkını daha da açacağız. Ligin boyu kısaldı ve puan avantajını korumak istiyoruz. Çok önemli bir taraftar kitlesine karşı oynayacağız. Benim oyuncularımın bu konuda tecrübesi mevcut. Bu tecrübenin sonuca etki etmesi için çalışacağız. Şu an için cezalımız yok sadece Hamza gür ve Dame Diop’un sakatlıkları devam ediyor. Futbolcularımın hepsi çok kaliteli ve karakterli, kimin oynadığını çok önemli değil. Önemli olan Hatayspor’a ne kattığıdır. Bütün oyuncularıma eşit uzaklıktayım. Bundan asla ödün vermem. Futbolcularımızın kıymetini biliyoruz. Taraftarlarımızın hepsine gönülden teşekkür ediyorum.