KAMUOYUNA!!

Kulübümüze gelen ihbarlar doğrultusunda bazı şahısların taraftarlarımızı arayarak kulübümüz adına para topladığını tespit etmiş bulunmaktayız. Kulübümüzün böyle bir uygulaması olmadığı ve bunun bir dolandırıcılık olduğu unutulmamalıdır.

Başkanımız Nihat Tazearslan, konuyla ilgili; “Hatayspor’un başarısı için şehrin kenetlendiğini ve bu durumu fırsata çevirmek isteyen kötü niyetli kişilerin vatandaşlarımızı arayarak Hatayspor’umuz adına para talep ettiklerini tespit etmiş bulunuyoruz.Yapılanlar, art niyetli kişilerce gerçekleştirilen bir dolandırıcılık eylemidir.” şeklinde konuştu.

Başkanımız Tazearslan, “Bir Olsun, Çok Olsun”dışında bir kampanyamızın olmadığına vurgu yaparak;

“Hedeflerimiz doğrultusunda geçen sezonun sonuna doğru Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr. Sayın Lütfü Savaş’ın öncülüğünde başlatılan “Bir Olsun, Çok Olsun” kampanyamız amacına uygun şekilde yapılmış ve bu kampanyada toplanan yardımlar sadece kulübümüz menfaatleri için kullanılmıştır. Büyük Hatayspor taraftarının ve Hatay halkının yürekten destek verdiği bu kampanyamız dışında herhangi bir kampanyamız olmamıştır. Şahsımın veya yönetim kurulu üyelerimizin adını kullanarak Hatayspor ve yurt dışında ilik nakli tedavisi bekleyen hasta için para talep eden kişi ya da kişilere itibar edilmemesi gerektiğini önemle belirtir, yasal olmayan yollarla haksız kazanç elde etmek isteyen kişi ya da kişiler hakkında hukuki sürecin kulübümüzce başlatılacağını kamuoyuna saygıyla bildiririm.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Büyük taraftarımızın dikkatine!!