İLHAN PALUT BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Teknik direktörümüz İlhan Palut, Gençlerbirliği maçı sonrası basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıda Palut’a, futbolcularımızdan Tom ve Sadi de eşlik etti.

Osman Çalgın Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya hafta sonu oynanan Gençlerbirliği maçını değerlendirerek başlayan Palut, maçın sonucunu duran topların belirlediğini ifade etti.

PALUT: BU MAĞLUBİYETTEN GEREKLİ DERSLERİ ÇIKARACAĞIZ

Maça iyi hazırlandıklarını ve rakibi iyi analiz ederek oyuna başladıklarını belirten İlhan Palut, “Maç dengeli başladı. Ancak üst üste yaptığımız bireysel hatalar sonucu penaltıdan kalemizde golü gördük. Top bizdeyken kendi oyunumuzu oynayamadık. Buna rağmen 50-80. dakikalar arasında iyi top oynadık. Maçın sonucunu duran topların belirleyeceğini biliyorduk ve nitekim de öyle oldu. Bu maçtan gerekli dersleri çıkarıp gelecek haftalara daha iyi hazırlanacağız” dedi.

Takımımızın yeni transferlerinden Tom da düşüncelerini paylaştı. Sahaya kazanmak için çıktıklarını ancak bunu başaramadıkları için üzgün olduklarını söyleyen Tom, bu hafta oynayacakları Karabükspor maçını galip tamamlayarak ilk hafta mağlubiyetini telafi edeceklerini belirtti. Sadi de mağlubiyetten ders çıkaracaklarını belirtti ve Karabükspor maçında galip geleceklerine inandıklarını ifade etti.

TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Toplantının devamında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik sorumlumuz Palut, takımın takviyeye ihtiyacı olduğunu ve yöneticilerin bu konuda yoğun mesai harcadığını söyledi.