Hatayspor Bonus İle Hem Taraftar Hem de Atakaş Hatayspor’umuz Kazanacak

Deniz Bonus’un tüm özelliklerini taşıyan Hatayspor Bonus ile taraftarlarımız birçok kampanyadan faydalanırken aynı zamanda kulübümüzün gelirine de katkıda bulunacak.
Denizbank ve Atakaş Hatayspor’umuzun işbirliği ile “Hatayspor Bonus” hayata geçirildi. Hatayspor Bonus’un tanıtım toplantısı 15 Şubat 2021 Pazartesi günü Hatayspor Osman Çalgın Tesisleri’nde saat 14:30’da gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısına Onursal Başkanımız Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Kulüp Başkanımız Nihat Tazearslan, Denizbank Çukurova Bölge Müdürü Engin Eskiduman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik Direktörümüz Ömer Erdoğan, futbolcularımız Mesut Çaytemel, Aaron Boupendza, Mame Diouf, David Akıntola , Rayane Aabid ve Denizbank Hatay Şube Müdürleri katıldı.
Onursal Başkanımız Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Denizbank Çukurova Bölge Müdürü Engin Eskiduman’a futbolcularımızın imzasını taşıyan forma hediye etti.
Denizbank Bonus Kredi Kartı başvurusu yapan ilk 10 kişiye imzalı forma hediye edilecektir.
Hatayspor Bonus’un getirdiği ayrıcalıklar;
• Hatayspor Bonus sahipleri, kartlarını kullanmaya başlayarak hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine destek olacaklar.
• Hatayspor Bonus’a sahip olanlar Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip Bonus’un tüm fırsat ve faydalarından yararlanabilecek.
• Anlaşmalı iş yerlerinde taksit, bonus kazanma ve harcama, tüm kampanyalardan yararlanma imkânlarına kavuşacak.
• Kart sahipleri kulübe ait mağazalarda ve maç bileti alımlarında çeşitli avantajlardan yararlanacak.
• Taraftarlara özel dönemsel kampanyalar düzenlenecek.
• Temassız ödeme özelliği ile para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirilebilecek.
Hatayspor Bonus’a Denizkartım uygulamasından, MobilDeniz ve internet Bankacılığından ve tüm DenizBank Şubelerinden başvurulabilir.