BAŞKAN MADEN’DEN MORAL ZİYARETİ

Kulüp Başkanımız Prof. Dr. Mehmet Maden ve yönetim kurulu üyelerimiz Bucaspor maçı öncesi futbolcular ve teknik kadro ile bir araya geldi.

Sabah antrenmanı öncesi Osman Çalgın Tesisleri’nde futbolcuları ziyaret eden ve kritik Bucaspor maçı öncesi takımın son durumu hakkında bilgi alan Mehmet Maden bordo-beyazlı takıma inancının tam olduğunu belirtti.

Geçen pazar günü oynanan Keçiörengücü karşılaşmasının geride kaldığını ifade eden Başkan Maden, “Keçiörengücü’ne karşı beklemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Ancak kaybettiğimiz bu puanları telafi edebileceğinize yürekten inanıyorum. Yönetim kurulumuzla birlikte size güveniyoruz. Oynadığımız güzel futbolun karşılığını alarak şehrimize ve taraftarımıza sezon sonunda mutluluk yaşatacağız.” diyerek şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerini belirtti.

Hatayspor’un 50. yılında şampiyon olacağını ve bunu hep birlikte başaracaklarını da sözlerine ekleyen Başkan Maden, “Bu sene bizim için çok anlamlı. Sizden yüksek motivasyon ile maçalara hazırlanmanınız ve diğer detaylar ile ilgilenmemenizi istiyorum. Hakem hataları ya da diğer olumsuzluklar olmasına rağmen her maça kazanma iradesiyle çıkmalıyız. Bucaspor’u yenerek yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Hatay size inanıyor, Hatay size güveniyor.” ifadelerini kullanarak takıma moral verdi.

Gerçekleşen toplantının ardından Başkan Maden ve yönetim kurulu üyeleri, antrenmanı izledi. Yaklaşık 1 buçuk saat süren antrenmanda futbolcuların hırslı ve istekli görüntüsü dikkat çekti.