BASINA VE KAMUOYUNA

Geçen sezonu şampiyon tamamlayarak yıllar sonra Spor Toto 1. Lig’e yükselen Hatayspor’umuzun büyümesi ve başarılarının artması için yöneticilerimiz tarafından yapılan çalışmalar her geçen gün meyvesini vermektedir.

Takımımızın mücadele ettiği her kulvarda başarılı olması için hiçbir fedakarlıktan kaçmayan yöneticilerimiz, bordo-beyaz renklerin daha geniş kitlelere ulaşması için özenli çalışmalarına devam etmektedir.

Ancak son günlerde Hatayspor’umuzun Facebook’taki bazı resmi olmayan taraftar sayfalarının kapatılmasının kulübümüze mal edilmeye çalışılmasını üzüntüyle karşılamaktayız.

Bu mecradaki resmi olmayan taraftar sayfalarının kapatılması ve sonrasında yaşanan gelişmelerden kulübümüzün ve yöneticilerimizin herhangi bir ilgisinin olmadığını kamuoyuyla paylaşmak isteriz.

Kulübümüzün Facebook hesabının resmileşmesi(mavi tık alması) bizim girişimlerimizle olmuş ancak sonrasında diğer sayfaların kapanması ve üyelerin aktarımı bizim inisiyatifimiz dışında gelişmiştir.

Kurumsal yapımızın çerçevesinde takımımızın Twitter ve Instagram hesaplarının da resmileşmesi için sadece gerekli girişimlerin yapıldığını buradan bir kez daha belirtmek isteriz.

Hatayspor’umuzun büyümesi, başarılara koşması ve tüm taraflarca örnek bir takım olması için elini taşın altına koyan herkesle aynı çatı altında buluşmak ve Hatayspor’umuzu ileriye taşımak bizim önceliğimiz olmaya devam edecektir.

Hatayspor ismini ve logosunu kullanan taraftar hesaplarımızın resmi hesapla karıştırılmaması ve mağduriyet yaşanmaması adına isimlerini ve logolarını değiştirmelerini rica ederiz.

Bu açıklamayı yanlış anlaşılmaların önüne geçmek ve takımımızın zarar görmesini engellemek adına yaptığımızı bir kez daha önemle belirtmek isteriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Hatayspor Kulübü