Atakaş Hatayspor’umuz Amerika’ya Açılıyor.

Kulübümüz ile Kanada merkezli World17 Group Yatırım Danışmanlığı ve Markalaşma Şirketi arasında iş birliği imza töreni gerçekleştirildi. Yeni Hatay Stadyumu’nda düzenlenen imza törenine Onursal Başkanımız Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Başkan Vekilimiz Aydın Toksöz, World17 Group Yatırım Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Adam Evren Garipoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerimiz katıldı. 

 

Yurt dışında spor okulları açma, Futbol A Takımımız başta olmak üzere tüm alt branşlara ve takımlarımıza sponsorluk sağlanmasını kapsayan sözleşmeyi Başkan Vekilimiz Aydın Toksöz ve World17 Group Yatırım Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Adam Evren Garipoğlu imzaladı. 

 

İmza töreninde konuşma yapan Onursal Başkanımız Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş;

 

“ Bu anlaşmayı yapmamızın en önemli amacı Hatay’ın değerlerini yurt dışına taşımak ve Hatayspor’u uluslararası alanda tanıtmak. Tarih, kültür ve medeniyet şehri Hatay, Hatayspor’un son yıllarda yakaladığı büyük başarılarla spor kenti olarak da anılmakta. Bu anlaşmayla birlikte Atakaş Hatayspor uluslararası alanda daha fazla tanınırlığa sahip olacaktır. Aynı zamanda ekonomik olarak da iyi kazanımlar elde edecektir. Kulübümüze ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

 

Başkan Vekilimiz Aydın Toksöz ise;

 

“ Bu sözleşme, Hatayspor’un başarısını daha da ileriye taşımanın başlangıç noktası diyebiliriz. Bu anlaşmayla birlikte yurt dışında açılacak her futbol okulu kulübümüze yabancı oyuncu yetiştirecektir. Kulüp olarak yurt içinde futbolcu yetiştiriyorken, bu sözleşmeyle birlikte yabancı futbolcuları ve yurt dışında yaşayan yetenekli Türk gençlerini ve çocuklarını da kendi bünyemizde yetiştirebileceğiz. World17 Group ailesine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu. 

 

World17 Group Yatırım Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Adam Evren Garipoğlu ise;

 

“ Hatayspor Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve Başkan Vekili Aydın Toksöz’ün öncülüğünde,  World17 Group olarak tüm maddi ve manevi birikimlerimizi Atakaş Hatayspor ile paylaşmak için buradayız. Yapılan anlaşma ile sponsorların sadece ülke içinden değil, yurt dışından da Atakaş Hatayspor’a katkı vermesi sağlanacak. Hatayspor’u şehrin marka yüzü yapmak ve bundan gelir elde etmek en büyük hedefimiz. Futbolcu transferleri, spor okulları ve sponsorluk anlaşmaları kulüp için çok büyük önem arz etmekte.” şeklinde konuştu.