Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız, Onursal Başkanımız Doç.Dr.Lütfü Savaş ve Basın Sözcümüz Rahmi Vardı basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Hatayspor’umuzun konuşulduğu basın toplantısında kısa bir konuşma yapan Onursal Başkanımız Lütfü Savaş;

“Şimdiye kadar güzel bir süreç yönettik. Bundan sonraki süreçleri de arkadaşlarımızla başarılı bir şekilde yürüteceğiz. Transfer konusunda tüm arkadaşlarımız ve teknik heyet istişare içerisindeyiz. Gece gündüz demeden futbolcu araştırıyoruz. En iyisini yapmaya çalışıyoruz. Maça girip çıkarken de maç izlerken de göğsünüzün kabararak izleyeceğiniz bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Buraya kolay gelmedik. Zirvede kalmak zordur. Bunu başarmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” şeklinde konuştu.

Onursal Başkanımız Lütfü Savaş’tan sonra söz alan Basın Sözcümüz Rahmi Vardı ise;

“8-10 tane futbolcuyu takımımıza dahil etmeyi düşünüyoruz. Daha önce 2 transferimizi sizlerle paylaşmıştık.. Ayrıca bugünde Brezilyalı savunma oyuncusu Pablo Santos’u da 1 yıllığına kiraladık. Bunların dışında da 2 kaleci ile görüşüyoruz. Birisini kısa sürede bitirmiş olacağız. Bir sağ bek oyuncunun uçak biletine varıncaya kadar aldık. O da bekleniyor.
Bir orta saha oyuncusuyla pürüzler giderildi. Onun da müjdesini kısa sürede vereceğiz. Forvet olarak da 3 seçeneğimiz var. Teknik heyetimiz ve transfer komitemiz içlerinden en faydalı olanı takımımıza kazandıracak. Bir stoper ile de görüşmemiz sürüyor. Bir sol bek ile de hiçbir problemimiz kalmadı.”

Şeklinde konuştu.