Sağlık Raporu

Kulüp doktorumuz Ali Gök, oyuncularımızın sağlık durumlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Doktor Ali Gök’ün oyuncularımızla ilgili değerlendirmeleri şu şekilde;

Sadio Diallo; “Hafta içi yapılan antrenmanda, sağ arka adale alt kısmında zorlama hisseden oyuncumuz idmanı yarıda bıraktı.
Oyuncumuzun, çekilen MR sonucunda sağ arka üst adale yapışma bölgesinde 2. Derece zorlanma tespit edildi, buna yönelik tedavisine başlandı. Yaklaşık olarak 4-5 hafta sonra takıma katılmasını bekliyoruz.”

Dmytro Korkishko; “ Osmanlıspor maçının son dakikalarında sol arka adalesinde zorlanma yaşayan oyuncumuza, yapılan tetkikler neticesinde kas zorlanması teşhisi konulmuştur.
Gerekli tedavisine hemen başlanmış olup, yaklaşık olarak 2-3 hafta sonra takıma katılmasını bekliyoruz.”

Mirkan Aydın; “24.09.2018 günü yapılan antrenmanda sağ ön üst adalesinde zorlanma meydana gelen futbolcumuzun tedavisi devam etmektedir. Hafif ağrıları devam eden oyuncumuz bireysel çalışmalarına devam etmektedir. Oyuncumuzun kısa bir süre içinde takıma katılmasını planlamaktayız.”

Abdou Karim; “ Uzun süredir kasık bölgesinde ve kalçasında zorlanma ve ağrıları olan oyuncumuzun tedavisinde son aşamaya gelmiş bulunmaktayız. Bireysel olarak salon ve saha çalışmalarına devam eden oyuncumuzun yaklaşık olarak 10 gün sonra takıma katılmasını bekliyoruz.”

Bakary Nimaga; “ Kasık bölgesinde ağrıları devam eden oyuncumuz, kendi isteğiyle yurt dışındaki doktoruna görünmek üzere gitmiştir. Oyuncumuzun son durumu önümüzdeki hafta içi netlik kazanacaktır.